Świat biznesu zawita do Barcelony

Pod koniec lutego można spodziewać się wielkich tłumów w Barcelonie. Wszystko przez Światowy Kongres Technologii Mobilnych, który w stolicy Katalonii odbędzie się już po raz dziewiąty. Przed rokiem około 1900 wystaw z ponad 200 różnych państw przyciągnęło aż 72 tysiące gości.

Światowy Kongres Technologii Mobilnych będzie się odbywać w centrum Fira Gran Via w dniach 24-27 lutego. Na wielu wystawach będzie można podziwiać technologiczne nowości, posłuchać wykładów najważniejszych na świecie przedsiębiorców i poczynić całkiem korzystne kontakty biznesowe.

Dla Barcelony to prawdziwy zastrzyk gotówki – zarobią taksówkarze, właściciele hoteli czy restauracji. Łącznie szacuje się, że do miasta trafi aż 356 mln euro, a w czasie całego wydarzenia tymczasową pracę otrzyma ponad 7 tysięcy ludzi.

Gran Via
Kongres będzie miał miejsce w jednej z biznesowych dzielnic Barcelony – Gran Via, fot.: Ivan Munoz

To zdecydowanie największe biznesowe wydarzenie w Barcelonie i jedno z najważniejszych na całym świecie. W tegorocznej edycji wśród gości wymienia się chociażby założyciela Facebooka – Marka Zuckerberga. W tych dniach można się również spodziewać znacznie większych korków na ulicach oraz przepełnionych hoteli. Zarezerwuj bilety lotnicze do Barcelony z Polski z wyprzedzeniem, by uniknąć droższych cen za loty tuż przed terminem wydarzenia.

Oficjalna strona Światowego Kongresu Technologii Mobilnych

Dodaj komentarz