Świat biznesu zawita do Barcelony

Pod koniec lutego można spodziewać się wielkich tłumów w Barcelonie. Wszystko przez Światowy Kongres Technologii Mobilnych, który w stolicy Katalonii odbędzie się już po raz dziewiąty. Przed rokiem około 1900 wystaw z ponad 200 różnych państw przyciągnęło aż 72 tysiące gości.

Światowy Kongres Technologii Mobilnych będzie się odbywać w centrum Fira Gran Via w dniach 24-27 lutego. Na wielu wystawach będzie można podziwiać technologiczne nowości, posłuchać wykładów najważniejszych na świecie przedsiębiorców i poczynić całkiem korzystne kontakty biznesowe.

Dla Barcelony to prawdziwy zastrzyk gotówki – zarobią taksówkarze, właściciele hoteli czy restauracji. Łącznie szacuje się, że do miasta trafi aż 356 mln euro, a w czasie całego wydarzenia tymczasową pracę otrzyma ponad 7 tysięcy ludzi.

Gran Via
Kongres będzie miał miejsce w jednej z biznesowych dzielnic Barcelony – Gran Via, fot.: Ivan Munoz

To zdecydowanie największe biznesowe wydarzenie w Barcelonie i jedno z najważniejszych na całym świecie. W tegorocznej edycji wśród gości wymienia się chociażby założyciela Facebooka – Marka Zuckerberga. W tych dniach można się również spodziewać znacznie większych korków na ulicach oraz przepełnionych hoteli. Zarezerwuj bilety lotnicze do Barcelony z Polski z wyprzedzeniem, by uniknąć droższych cen za loty tuż przed terminem wydarzenia.

Oficjalna strona Światowego Kongresu Technologii Mobilnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *