Przebiegnij się po Barcelonie!

Jogging wydaje się być coraz popularniejszy. Ludzie masowo biegają po parkach i uliczkach, a wielu z nich wśród życiowych celów wymienia ukończenie maratonu. Może lepiej warto zacząć na dystansie dwukrotnie krótszym czyli 21,097 kilometra? I do tego w samym sercu Barcelony?

Półmaraton Barcelona
Każdy może wziąć udział w półmaratonie! fot.: fibercool

Już 16 lutego o godzinie 08:45 odbędzie się 24 edycja półmaratonu w stolicy Katalonii. Na starcie mogą stanąć zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a nagrody przyznawane są w kilku kategoriach wiekowych. Co ciekawe, w biegu mogą wziąć udział już osoby, które ukończyły nawet 16 lat. W poprzednim roku w tym słynnym sportowym wydarzeniu wzięło udział aż  14,325 uczestników.

Jeśli chcesz się sprawdzić i rozpocząć wyścig w pobliżu łuku tryumfalnego Barcelony, musisz wypełnić specjalny formularz na oficjalnej stronie internetowej półmaratonu. Termin rejestracji upływa 5 lutego, a cena wynosi 28 lub 32,5 euro (zależna od liczby zarejestrowanych już uczestników). Tanie loty do Barcelony pozwolą  Ci szybko dotrzeć do serca Katalonii. Sprawdź swoją kondycję w Barcelonie!

Oficjalna strona półmaratonu.

Dodaj komentarz